Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Koleją nad Zalew Szczeciński
Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.
wysłane przez Jacek
marko napisał(a):
> Tak, Kościerzyna - Chojnice jest bardzo klimatowa, szkoda, że już po > niej tylko szynobusy jeżdżą.
To prawda. Jechałem SA109 do Chojnic (zresztą z kołami napędowymi tej strony ;-P) :/ Szczęśliwcy jeszcze do dziś mogą natrafić skład, ale to chyba baaardzo sporadycznie. http://stud.pam.szczecin.pl/~wizard/data/media/38/27.jpg (foto z połowy marca w Lipuszu).
-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
> Tak, Kościerzyna - Chojnice jest bardzo klimatowa, szkoda, że już po > niej tylko szynobusy jeżdżą.
To prawda. Jechałem SA109 do Chojnic (zresztą z kołami napędowymi tej strony ;-P) :/ Szczęśliwcy jeszcze do dziś mogą natrafić skład, ale to chyba baaardzo sporadycznie. http://stud.pam.szczecin.pl/~wizard/data/media/38/27.jpg (foto z połowy marca w Lipuszu).
-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński [OT]
· 18 lat temu ·
Jacek