Forum

Koleją nad Zalew Szczeciński

Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.

wysłane przez Jacek

marko napisał(a):

> Tak, Kościerzyna - Chojnice jest bardzo klimatowa, szkoda, że już po > niej tylko szynobusy jeżdżą.

To prawda. Jechałem SA109 do Chojnic (zresztą z kołami napędowymi tej strony ;-P) :/ Szczęśliwcy jeszcze do dziś mogą natrafić skład, ale to chyba baaardzo sporadycznie. http://stud.pam.szczecin.pl/~wizard/data/media/38/27.jpg (foto z połowy marca w Lipuszu).

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Bodek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · MaK
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński [OT] · 18 lat temu · Jacek
piękne linie · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: piękne linie · 18 lat temu · marko
Re: piękne linie · 18 lat temu · Mareczek
Re: piękne linie [OT] · 18 lat temu · marko
Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1