Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Koleją nad Zalew Szczeciński
Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.
wysłane przez (użytkownik usunięty)
Tak jest, linia do Piły jest piękna ale najpiękniejszy jest jednak odcinek Kalisz - Wałcz. Ciekwae kiedy znowu tamtędy pojedziemy?
piękne linie
· 18 lat temu ·
(użytkownik usunięty)