Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Koleją nad Zalew Szczeciński
Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.
wysłane przez
marko
4
tom1 napisał(a):
> Ciekawe czy w takim tempie zdążą przygotować wszystko na > czas. Oby...
Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i pociągi nie pojadą. Obudzą się w połowie maja, jak ich Urząd Marszałkowski zacznie karami straszyć. Wtedy wszystkich rzucą do robienia peronów itd.
-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
> Ciekawe czy w takim tempie zdążą przygotować wszystko na > czas. Oby...
Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i pociągi nie pojadą. Obudzą się w połowie maja, jak ich Urząd Marszałkowski zacznie karami straszyć. Wtedy wszystkich rzucą do robienia peronów itd.
-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton