Forum

Koleją nad Zalew Szczeciński

Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.

wysłane przez marko 4

tom1 napisał(a):

> Ciekawe czy w takim tempie zdążą przygotować wszystko na > czas. Oby...

Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i pociągi nie pojadą. Obudzą się w połowie maja, jak ich Urząd Marszałkowski zacznie karami straszyć. Wtedy wszystkich rzucą do robienia peronów itd.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Bodek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · MaK
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński [OT] · 18 lat temu · Jacek
piękne linie · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: piękne linie · 18 lat temu · marko
Re: piękne linie · 18 lat temu · Mareczek
Re: piękne linie [OT] · 18 lat temu · marko
Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · marko
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1