Forum

Koleją nad Zalew Szczeciński

Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.

wysłane przez tom1

marko napisał(a):

> Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i > pociągi nie pojadą.

A kiedy w końcu ta decyzja ma zapaść? Już tyle się o tym mówiło i ciągle stoi to pod znakiem zapytania. Czy jest jakiś finalny termin decyzji PLK?
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Bodek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · MaK
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński · 18 lat temu · Jacek
Re: Koleją nad Zalew Szczeciński [OT] · 18 lat temu · Jacek
piękne linie · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: piękne linie · 18 lat temu · marko
Re: piękne linie · 18 lat temu · Mareczek
Re: piękne linie [OT] · 18 lat temu · marko
Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1
Re: Przygotowania do reaktywacji · 18 lat temu · tom1