Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Koleją nad Zalew Szczeciński
Po sześciu latach przerwy pociągi pasażerskie mają wrócić na jedną z najpiękniejszych tras w Polsce. Z Dworca Głównego w Szczecinie będzie można dojechać do Trzebieży.
wysłane przez tom1
marko napisał(a):
> Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i > pociągi nie pojadą.
A kiedy w końcu ta decyzja ma zapaść? Już tyle się o tym mówiło i ciągle stoi to pod znakiem zapytania. Czy jest jakiś finalny termin decyzji PLK?
> Taaa, jak jakieś 70% ludzi myśli, że PLK powie 'nie' i > pociągi nie pojadą.
A kiedy w końcu ta decyzja ma zapaść? Już tyle się o tym mówiło i ciągle stoi to pod znakiem zapytania. Czy jest jakiś finalny termin decyzji PLK?
Re: Przygotowania do reaktywacji
· 18 lat temu ·
tom1