Forum

Coś się kończy

Coś się kończy. Nie wiem, czy jednocześnie zacznie się też coś nowego. To już nie moja decyzja, nie mój wybór. Czas najwyższy, aby teraz to inni wzięli na siebie ciężar odpowiedzialności. Niżej podpisany Marcin Stefanowicz rezygnuje z redagowania serwisu.

wysłane przez Luke_Police  163

Z góry zaznaczam, że ten post adresowany jest do Marcina Stefanowicza.

"Ale przysiągłem sobie oraz administratorom pewnego dnia, że KOMIS będzie istniał. Bo jak mógłbym zniszczyć efekty 6 lat swojej pracy? Zniweczyć wysiłek osób naprawdę zaangażowanych w rozwój serwisu? Niewymienionych z imienia i nazwiska, a odznaczonych dziesiątkami zielonych kartek..."

Przyznam, że wśród miłośników różne obawy krążyły i wielokrotnie słyszałem komentarze "Marcin to szaleniec, jak się wkurzy, raz na zawsze zlikwiduje Komis", na co moje pytanie padało "a co z wkładem włożonej przez nas pracy?". Jednak tego nie zrobiłeś, Komis istnieje. I mimo tego, co mówią różni MKM-i, ja drogi Marcinie (znany tutaj jako Phobos), chciałem Ci podziękować. A dziękuję za to, że serwis ten powstał, że pojawił się w sieci i się rozwijał... istnieje do dziś i rozwija się nadal. Dzięki twojemu zrealizowanemu pomysłowi znalezłem ciekawe hobby - zainteresowanie i zajęcie, któremu w wolnych chwilach się poświęcam, poznałem mnóstwo ciekawych ludzi (z imienia i nazwiska ich nie wymienię, bo nie chcę aby ten post był 2 razy dłuższy niż jest), poznałem moją piękniejszą połowę (tak, to dzięki serwisowi Komis!), miałem okazję uczestniczyć w wielu imprezach i zyskałem bardzo dużą wiedzę na temat naszego taboru. Gdybym pewnego dnia, kiedy szukałem w necie informacji na temat najnowszych zakupów SPPK, w Google nie znalazł serwisu Komis, tego wszystkiego by nie było...

Piszesz, że odsuwasz się od redagowania serwisu, to twoja decyzja i szanuję ją, podobnie jak uszanowałem decyzję byłych adminów - Konjo i Piotrka. Jednak cieszy mnie, że nie jest to decyzja na zasadzie "Macie serwis, bawcie się, możecie go rozwijać lub zniszczyć...". W końcu ten serwis, to twoje dziecko, w którego wychowanie i dojrzewanie wkład włożyło mnóstwo ludzi, zlikwidowanie go byłoby zmarnowaniem całego czasu poświęconego przez tyle osób na: obserwacje miasta, robienie zdjęć, pisanie haseł, postów, artykułów i informacji... A przecież my chcemy robić to nadal (bynajmniej ja). Jeżeli mam czas i widzę nietypowe zjawisko komunikacyjne - wypadek, awarię, debiut jakiegoś pojazdu, nowe malowanie, reklamę lub remont danego wozu, nietypową obsługę którejś linii... zawsze biorę mój kompakcik i idę robić zdjęcia, rozmawiać z ludźmi, zbierać informacje. Wszystko to po to, by moje własne zainteresowanie znajdowało odzwierciedlenie tu w serwisie Komis. Dlatego za twoje niezmordowane zawzięcie i ogromny wkład pracy serdecznie dziękuję!

Technik serwisu :)
Coś się kończy · 16 lat temu · merope
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · 662
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
We will fight... · 16 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 16 lat temu · Phobos
Re: We will fight... · 16 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · mike_1994
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Dziękujemy · 16 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · Phobos
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · Phobos
Podziękował · 16 lat temu · Lukasy
Re: Podziękował · 16 lat temu · Phobos
Re: Podziękował · 16 lat temu · Lukasy
Az trudno uwierzyc... · 16 lat temu · GrzegorzA
Przegubowiec ma to samo · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)