Forum

Coś się kończy

Coś się kończy. Nie wiem, czy jednocześnie zacznie się też coś nowego. To już nie moja decyzja, nie mój wybór. Czas najwyższy, aby teraz to inni wzięli na siebie ciężar odpowiedzialności. Niżej podpisany Marcin Stefanowicz rezygnuje z redagowania serwisu.

wysłane przez Phobos 17

mike_1994 napisał(a):

> To co należałoby powiedzieć to DZIĘKUJEMY! Z > pewnością jesteśmy najbardziej rozwiniętym serwisem o KM > w danym mieście. Ale to wszystko to Twoja zasługa! Gdyby > nie Ty z pewnością dziś wiele osób nie odróżniłoby > 105N od 105Np bo chociażby ja zainteresowałem się > komunikacją przez serwis KOMIS. Wszystkie skrypty, nowe > grafiki, poprawy błędów nie obyłyby się bez Ciebie. > Może szkoda, że nie chcesz tego dalej nakręcać jako > Administrator,

Ponakręcałem się wystarczająco dużo. 2191 dni - lekko licząc tyle dni spędziłem nad serwisem. W tym czasie udało mi się niemal sześciokrotnie przebić liczbę użytkowników, jaką zakładałem, zorganizować całą biurokratyczną otoczkę serwisu, a nawet wypracować kilka zwrotów i zachowań charakterystycznych dla szczecińskich MKM. A co najważniejsze - pokonałem wystarczająco dużo przeszkód na swojej drodze, aby dowieść swojego. Teraz czas zacząć żyć.

> ale i tak dobrze, że zostałeś, bo bez > twojej pomocy serwis z pewnością upadłby. Tak więc > jeszcze raz dziękuje.

Proszę.

-- Dobry już byłem, teraz będę sobą

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Coś się kończy · 16 lat temu · merope
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · 662
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
We will fight... · 16 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 16 lat temu · Phobos
Re: We will fight... · 16 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 16 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 16 lat temu · mike_1994
Re: Coś się kończy · 16 lat temu · Phobos
Dziękujemy · 16 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · Phobos
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 16 lat temu · Phobos
Podziękował · 16 lat temu · Lukasy
Re: Podziękował · 16 lat temu · Phobos
Re: Podziękował · 16 lat temu · Lukasy
Az trudno uwierzyc... · 16 lat temu · GrzegorzA
Przegubowiec ma to samo · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)