Forum

Coś się kończy

Coś się kończy. Nie wiem, czy jednocześnie zacznie się też coś nowego. To już nie moja decyzja, nie mój wybór. Czas najwyższy, aby teraz to inni wzięli na siebie ciężar odpowiedzialności. Niżej podpisany Marcin Stefanowicz rezygnuje z redagowania serwisu.

wysłane przez Phobos 17

lex napisał(a):

> Wiadomo co się gada "za plecami", bo wszyscy to wiemy.

Poza tym, za plecami którego się gada. On zna tylko fragmenty. I to może lepiej - dla niego bo oszczędza mu nerwów, oraz dla tych gadających, bo gdyby On wiedział co się mówi za plecami - ci gadający już dawno nie mieliby forum, na którym mogliby pisać...

> Phobos zawsze był postacią często przewijającą się w > tematach KM i Komis'u, często krytykowany, obgadywany i w > sumie pewnie dużo przeszedł.

Za tę próbę empatii dziękuję, aczkolwiek to jakie piekło mi zgotowaliście i ile w nim przeszedłem wiem tylko ja.

> Co bym nie gadał na Komisie o > Komisie czy o Phobosie, a często krytykowałem jego > działalność to zwykle powtarzam i staram się pamiętać o > tym, że za jedno szacunek Marcinowi się należy - właśnie > za KOMIS.

Czy napisał to na pewno ten sam Lex, który tydzień temu stwierdzał, że "upadłem tak nisko" i w ciągu 10 minut usunął posta bez śladu?

> Nie mam dziś nastroju do pisania czegoś bardziej > mądrego i podsumowywania właściciela serwisu, ale obok > słowa DZIĘKUJE wypadałoby mi napisać również słowo > PRZEPRASZAM .

Mnie nie musisz już przepraszać. Na to jest już troszeczkę za późno.

> Aha i raz Ci chyba napisałem drogi Phobos'ie iż tak > często nie słyszałbyś róznych przykrości z naszych ust > i byłbyś na pewno bardziej lubiany gdybyś sam nie > prowadził do stwarzania wizerunku jak napisałeś w artykule > - "chama".

W tym przypadku, chamem określa się człowieka, który w imię celu uświęca środki. A teraz spróbuj udowodnić kilku osobom, które napisały wcześniej od ciebie, że stosowane przezemnie przy tworzeniu serwisu metody okazały się nieskuteczne.

> Jesteś chyba trochę nerwowy i zawsze piszesz i > mówisz bez owijania w bawełne to co myślisz,

To się nazywa szczerość. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że w moim pokoleniu (w twoim tym bardziej) jest to cecha dość niespotykana. Można powiedzieć, że jestem gatunkiem na wymarciu.

> ale przez to > masz taką opinię jaką masz. Mimo kilku zaledwie rozmów z > tobą na gg zauważyłem, że "nie taki diabeł > straszny(...)".

Więc zdecyduj się, czy jestem tym chamem czy diabłem-nie-strasznym.

> Życzę powodzenia i więcej tak udanych projektów jak > KOMIS.

Jak do tej pory każdy projekt komunikacyjny w jaki się zaangażowałem kończył się sukcesem, ale na pewno nie zaszkodzi - dzięki.

-- Dobry już byłem, teraz będę sobą

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Coś się kończy · 13 lat temu · merope
Re: Coś się kończy · 13 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 13 lat temu · Luke_Police
Re: Coś się kończy · 13 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 13 lat temu · 662
Re: Coś się kończy · 13 lat temu · Phobos
We will fight... · 13 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 13 lat temu · Phobos
Re: We will fight... · 13 lat temu · MaK
Re: We will fight... · 13 lat temu · Phobos
Coś się kończy · 13 lat temu · mike_1994
Re: Coś się kończy · 13 lat temu · Phobos
Dziękujemy · 13 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 13 lat temu · Phobos
Re: Dziękujemy · 13 lat temu · leks
Re: Dziękujemy · 13 lat temu · Phobos
Podziękował · 13 lat temu · Lukasy
Re: Podziękował · 13 lat temu · Phobos
Re: Podziękował · 13 lat temu · Lukasy
Az trudno uwierzyc... · 13 lat temu · GrzegorzA
Przegubowiec ma to samo · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)