Forum

6 lat serwisu

Kolejny rok za nami. Dokładnie 6 lat temu po raz pierwszy w sieci zaistniała strona "Komunikacja Miejska Szczecin". 3 lata temu serwis podniósł się z popiołów dając początek temu, co dziś widzicie na ekranach swoich komputerów.

wysłane przez luki663719 17

Luke_Police napisał(a):

> Pomyślałem sobie, że informacja o średniej ocenie > wystawianej przez danego oceniającego mogłaby być widoczna > w jego profilu (ewentualnie za jego zgodą). Co o tym > myślicie?

Popieram. Podobnie kiedyś było z ocenami procentowymi zdjęć dodanych do Sandbox-a.

Także, ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które sprawiają, że codziennie możemy się dowiedzieć o najważniejszych zdarzeniach dnia z udziałem pojazdów KM - nam wszystkim. Dziękuję tym, którzy nierzadko w zawieruchę i deszcz, wytrwale jadą z cyfrówką i fotografują. Dziękuje tym (właściwie temu) który stronę stworzył i ją udoskonala. Dziękuje tym, którzy pomagają mi (i myślę, że wielu innym użytkownikom też) korzystać z serwisu. Mam nadzieje, że moja praca też po "coś" się przydała. Są to 2 lata, które na pewno nie poszły na marne i wiele się przez nie nauczyłem ;)
6 lat serwisu · 16 lat temu · Iwo
Re: 6 lat serwisu · 16 lat temu · merope
Re: 6 lat serwisu · 16 lat temu · marko
Kilka słów · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Kilka słów · 16 lat temu · luki663719
Re: Kilka słów · 16 lat temu · maciekos95
Naj... · 16 lat temu · MaK
Wspomnienia... · 16 lat temu · torwid