Forum

Brandenburg-Berlin-ticket

wysłane przez (użytkownik usunięty)

paki napisał(a):

> Moja wypowiedź była mało precyzyjna: nie można jechać > "amsterdamskim" (objazd 6.10 z Głównego), bo bilet jest > ważny od 9.00- taką informację wysłało mi DB.

Spoko DB to tylko przeinwestowane PKP, które ma mega burdel (czar DB naprawdę szybko pryska) i samo nie wie gdzie co pisze i jak odpowiada. http://www.bahn.de/regional/view/mdb/alle/dbregio/ausfluege/berlin_brandenburg-1/pdf/MDB43959-ic_nutzung_vbb_2008.pdf oto lista pociągów kategorii InterCity (143/4 też jest) którymi można jeździć z biletami VBB (w tym BBT)

a tu jeszcze fragmencik ze strony DB Brandenburg-Berlin-Ticket 26,00 EUR

Wann?

Das Top-Angebot für Berlin und Brandenburg. Es gilt an dem angegebenen Geltungstag für beliebig viele Fahrten in der 2. Klasse, montags bis freitags jeweils von 9 Uhr bis 3 Uhr des Folgetages und am Samstag, Sonntag und an gesetzlichen Wochenfeiertagen ganztägig (außerhalb von Brandenburg nur, wenn dort auch Feiertag ist). Das Ticket gilt vor 9.00 Uhr in den Zügen von und nach Szeczecin und in den Ausflugszügen "Rheinsberger" und "Stettiner Haff".

BBT 26EUR

Kiedy?

Top pferta dla Berlina i Brandenburgii. Ważna w podanym dniu na dowolną ilość przejazdów od 9 do 3:00 następnego dnia, a w soboty niedziele i ustawowe święta w tygodniu przez całą dobę (poza Brandenbugią tylko, gdy i tam jest święto). Bilet jest ważny PRZED 9 w pociągach Z i DO Szczecina i w pociągach wycieczkowych "Rheinsberger" i "Stettiner Haff".

Przydługi post wyszedł ale mam nadzieję, że rozwiałem ostatecznie wszelkie wątpliwości związane z BBT.

-- jednym słowem - Volvo
Brandenburg-Berlin-ticket · 16 lat temu · paki
Re: Brandenburg-Berlin-ticket · 16 lat temu · Kangur
Re: Brandenburg-Berlin-ticket · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
A jednak... · 16 lat temu · paki
Re: A jednak... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A jednak... · 16 lat temu · paki
Re: A jednak... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A jednak... · 16 lat temu · Titanic1912
Re: A jednak... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A jednak... · 16 lat temu · Kangur
Re: A jednak... · 16 lat temu · paki
Re: A jednak... · 16 lat temu · Kangur
Wybaczcie ale... · 16 lat temu · Bauer
Re: Wybaczcie ale... · 16 lat temu · Jacek
Re: Wybaczcie ale... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wybaczcie ale... · 16 lat temu · MQ
Re: Wybaczcie ale... · 16 lat temu · paki