Forum

Proste tory do Berlina jeszcze w tym roku!

Niespodziewany zwrot w sprawie szybszego połączenia kolejowego Szczecina ze stolicą Niemiec. Trasa zostanie wyremontowana, i to w ciągu dziesięciu miesięcy!
MC napisał(a):

> > Przy okazji może mi ktoś napisać co to jest za > > "infrastruktura przejścia granicznego"? > > Te różne budy, gdzie siedzieli panowie i sprawdzali paszporty

No to chyba siedzili w budynku stacyjnym?

> ale to przecież nie na kolei... ATSD - mogliby też oddać > złomiarzom tą piękną konstrukcję wartowniczą na granicy :D

Tam coś stoi?! Może masz jakieś zdjęcie czy coś?

> Łojej już tylko 50? W poprzednim rj było chyba 60 teraz widać > zmienili.

Tak, wcześniej było 60, wczoraj spojrzałem i się przestraszyłem.

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Re: Pieniądze się znalazły a poprawa i tak będzie niewielka. · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pieniądze się znalazły a poprawa i tak będzie niewielka. · 16 lat temu · Mareczek
Re: Pieniądze się znalazły a poprawa i tak będzie niewielka. · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pieniądze się znalazły a poprawa i tak będzie niewielka. · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pieniądze się znalazły a poprawa i tak będzie niewielka. · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)