Forum

Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata

Przez przejazd kolejowy na ul. Cukrowej nie można normalnie przejechać. Przecież tam można urwać całe zawieszenie - skarży się pan Andrzej, czytelnik "Gazety".
"To jest chyba najgorszy przejazd w całym mieście, a może nawet województwie. Od lat nic tam nie zostało zrobione, a z roku na rok jest coraz gorzej - twierdzi pan Andrzej. - To, że przejazd można zrobić porządnie, można sprawdzić np. na ul. Jagiellońskiej."

Tylko, że przejazd na Jagiellońskiej obejmował proces reanimacji linii trzebieskiej, tutaj jest inaczej. Aczkolwiek jak robiono modernizacje Gumieniec, to najwidoczniej zapomniano o tym przejeździe.

"Jeszcze parę lat temu miasto zamierzało zamknąć ul. Cukrową - wyjaśnia Ryszard Stachowicz"

No tak... typowe myślenie. Pan Stachowicz zapomniał chyba, że w Szczecinie to takie pomysly zmieniają się z każdymi wyborami do UM. Cukrowa to chyba nigdy nie będzie zamknięta, zwłaszcza, że to najkrótsza droga do przejścia w Kołbaskowie.

Myślę, że zamiast wydawać pieniądze na tworzenie SSP na przejeździe przy Stołczyńskiej, warto choć część tych pieniędzy wydać na przejazd na Cukrowej.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton