Forum

Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata

Przez przejazd kolejowy na ul. Cukrowej nie można normalnie przejechać. Przecież tam można urwać całe zawieszenie - skarży się pan Andrzej, czytelnik "Gazety".
marko napisał(a):

> Tylko, że przejazd na Jagiellońskiej obejmował proces > reanimacji linii trzebieskiej, tutaj jest inaczej. Aczkolwiek > jak robiono modernizacje Gumieniec, to najwidoczniej > zapomniano o tym przejeździe.

Pytam z ciekawości bo nie wiem - czy remont przejazdu kolejowego wykonuje się tylko w połączeniu z reanimacją danej linii kolejowej? Przypominam sobie przebudowę przejazdu kolejowego na ulicy Tczewskiej (?), w każdym bądź razie na trasie byłej linii autobusowej 62. O ile sobie przypominam to tamtejsza linia kolejowa nie była wtedy remontowana...

> No tak... typowe myślenie. Pan Stachowicz zapomniał chyba, > że w Szczecinie to takie pomysly zmieniają się z każdymi > wyborami do UM. Cukrowa to chyba nigdy nie będzie > zamknięta, zwłaszcza, że to najkrótsza droga do > przejścia w Kołbaskowie.

Zwłaszcza że był i jest to pomysł nieco wyimaginowany... Podobnych planów nie mało już było. Problemem pozostała by też trasa linii autobusowej 61 ;)

-- Tymbark - 0zł Kamizelka - 0zł Statyw - 0zł - wrażenia z nocki - bezcenne!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata · 16 lat temu · Bauer
Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · techno