Forum

Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata

Przez przejazd kolejowy na ul. Cukrowej nie można normalnie przejechać. Przecież tam można urwać całe zawieszenie - skarży się pan Andrzej, czytelnik "Gazety".
Bauer napisał(a):

> Pytam z ciekawości bo nie wiem - czy remont przejazdu > kolejowego wykonuje się tylko w połączeniu z reanimacją > danej linii kolejowej? Przypominam sobie przebudowę przejazdu > kolejowego na ulicy Tczewskiej (?), w każdym bądź razie na > trasie byłej linii autobusowej 62 na trasie linii kolejowej > Szczecin - Poznań. Wtedy o ile wiem nie była ta linia > modernizowana a przejazd był remontowany... Oczywiście mogę > się mylić, proszę mnie oświecić jak coś ;)

Oczywiście że tak nie jest. Wyobraź sobie jakby to wyglądało: zrobili tory ale przejazd zostawili. Jak już robić coś to do końca. No ale jak widać po przejeździe na Gumieńcach nie zawsze na kolei tak jest. Dodam, że w artykule o remoncie 9 km do granicy jest coś wspomniane o wymianie urządzeń na posterunkach gumienieckich. Wszystko przekopią, położą kable, przekaźniki itp. ale przejazdu nie tkną. Tak jakby przejazd nie należał do stacji i do PLK...

> Zwłaszcza że był i jest to pomysł nieco wyimaginowany... > Podobnych planów nie mało już było. Problemem pozostała by > też trasa linii autobusowej 61 ;)

Chyba 81. Bo 61 może spokojnie jeździć Południową lub tak jak teraz skręcać tuż przed przejazdem w ulicę (jak sie ona zwie?)

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Re: Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata · 16 lat temu · marko
Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · techno