Forum

Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata

Przez przejazd kolejowy na ul. Cukrowej nie można normalnie przejechać. Przecież tam można urwać całe zawieszenie - skarży się pan Andrzej, czytelnik "Gazety".

wysłane przez MaK

To co przeczytałem w tym artykule zatrwożyło mnie. I w tym momencie mam gdzieś kto to czyta z osób które w mojej pracy są bezpośrednimi, lub pośrednimi moimi przełożonymi.

> "Przejazd przez tory na ul. Cukrowej, zdaniem naszego czytelnika, > stwarza zagrożenie dla kierowców"

Ten kierowca to co najmniej osoba niespełna sił umysłowych. Jak się próbuje przelecieć ponad 60 km/h przez ten przejazd to napewno jest to zagrożenie. A jeżeli pojedzie w/g przepisów (cyt. kodeks drogowy: dostosowując predkość do warunków) to jedyne zgrożenie to spaliny z jego (przypuszczam) zdezelowanego poloneza.

> "To, że przejazd można zrobić porządnie, można sprawdzić np. > na ul. Jagiellońskiej - twierdzi Pan Andrzej"

Albo emeryt albo taryfiarz wiecznie na wszystko narzekający. Zobaczył jeden lub pare dobrze (dopiero co) zrobionych przejazdów i już rząda cudu. Daj palec a odgryzą ręke.

> "przebudowa przejazdu będzie kosztować ponad 2 mln zł"

LOL... Jutro z rana specjalnie tam pojade. Zobaczyć ile to jest metrów kwadratowych. Dla mnie to jest czyste wyciąganie pieniędzy Państwowych. 2 mln zł? Sam swoimi rękoma zrobie to za 1/4 tej kwoty. Mamy czysty obraz pięknej Polski.

-- SW -> SL -> Rg -> Psychiatryk...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.