MaK napisał(a):

> Acha... Niech wszyscy w Poznaniu rzucają walizami, żeby "Pan" > paki sobie siedział? Może Ciebie zdziwię. Barbakam to pociąg > "krakowski".

Starasz się zrobić sensację, tylko coś Ci nie wyszło. Płacę za to, żeby podróżować pociągiem w komfortowych warunkach, czyli na siedząco.

> [reszta ciach oprócz] > > [...] naprawdę negatywnie wpływa na > > działanie PKP Intercity i korzystanie z usług tej spółki. > > Negatywnie, powieważ na jednego zirytowanego pakiego 50 innych > studentów będzie zadowolona? Troche samolubne myślenie kolego.

Dlaczego zadowolona? Dlatego, że zamiast "Barbakanem" pojadą sobie osobowym? W końcu tylko 4 godziny dłużej, pouczyć się będzie można, nie? Czy może dlatego, że będą musieli latać z tobołkami po poznańskim dworcu, żeby się przesiąść? Dla porównania: w rozkładzie 2007/08 do Poznania masz 15 pociągów, w tym 13 bezpośrednich dziennie. W rozkładzie 2008/09 również 15 pociągów i również 13 bezpośrednich. Gdzie poprawa na lepsze? Szczecin- Wrocław:rozkład 2007/08- 15 pociągów, tym 7 bezpośrednich. Rozkład 08/09: 14 połączeń, w tym 5 bezpośrednich. Mam analizować kolejne trasy? Czy już rozumiesz, że nowy rozkład ma się nijak do potrzeb pasażerów?