Bodek napisał(a):

> Poranne pociągi już tam nie dojeżdżają, bo nikt lub prawie > nikt z nich nie korzystał. > A dlaczego? Bo PR Szczecin nie zrobił na uczelni żadnej > promocji tych połączeń, a właśnie studentom były te > pociągi dedykowane. > Poza tym taryfa 5 zł ze Stargardu, Gryfina i Goleniowa nie > obejmowała Gumieniec. Więcej chyba pisać nie muszę... > A dlaczego ZPR nic z tym nie zrobił? Pytanie nie do mnie.

Nie będę ukrywał, że też mnie to zaskoczyło. Znajomi chcący kupić bilet w Stargardzie na pociąg do Gumieniec rezygnowali z zakupu, jak usłyszeli, że albo "nie można do tej stacji kupić biletu" albo cena już nie jest promocyjna. A promocja produktu to była, ale na stronie zadrobne.pl. Wrzuciłem linka na stronę WZiEU (w dziale Dla studenta, który jest najczęściej odwiedzanym działem na stronie WZiEU):

http://www.wzieu.pl/?y=5

Ale nie ma co ukrywać, że zabrakło plakatów na samych wydziałach (w Stargardzie, Gryfinie i Goleniowie też by się przydały, choć nie wiem, czy ich tam czasem nie było). Niestety jest to jednak nadal dosyć ważny środek przekazu. W razie czego mamy jeszcze panele LCD na wydziale i na nich też można by było reklamówkę pokazywać (ruchomą czy statyczną).

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]