Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Sakorius napisał(a):

[ciach]

1. Przewozy Regionalne same przyznały, że w pociągu wystąpiły problemy z ogrzewaniem. Naprawionym w Poznaniu. Do tego czasu w pociągu była lodownia 2. Zdjęcia mogę przekazać administracji, która może umieścić je w odpowiednim miejscu. Pozostanie ciekawa pamiątka. 3. Uwagi w rodzaju czy radnego stać na taki czy inny telefon oraz powtarzanie sformułowania „wybiórcza” dowodzą jedynie, że od argumentów większe znaczenie mają sympatie polityczne i czytelnicze. Jeśli ktoś wychodzi z założenia, że wszystko co jest w GW ociera się o kłamstwo to nic na to nie poradzę. 4. Zdziwionych tym, że tłumy zrozpaczonych pasażerów nie zgromadziły się pod redakcją GW pytam: ilu pasażerów jadących w niedzielny poranek pociągiem ma przy sobie numer telefonu – chociażby stacjonarny – do redakcji Gazety Wyborczej? 5. Ponieważ dotychczasowe moje doświadczenie wskazuje, że antyfani GW gotowi są zaprzeczyć wszystkiemu co GW napisze (nawet, że spadł śnieg) dalszą dyskusję na ten temat uznaję za bezcelową. Cokolwiek napiszę i tak zostanie uznane przez niektórych za jakieś złośliwe wymysły. 6. Nie ma taryfy ulgowej. W środowym, papierowym wydaniu GW polecam opowieść pasażerki IC.
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB