Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MaK napisał(a):

> BTW... Widzę, że kolega jest blisko z GW, skoro tak zażarcie jej > broni i reklamuje co i kiedy się pojawi ;)

Dla jasności. Nazywam się Andrzej Kraśnicki, pracuję w GW jako dziennikarz. Początkowo moje zalogowanie się na mkm traktowałem wyłącznie w kategoriach hobbystycznych i dlatego się wprost nie ujawniłem (chociaż są tu tacy, którzy od początku wiedzą kto to ten Krasiu).

Wyszło jednak na to, że taki układ nie ma dalej sensu. Więc jeżeli ktoś chce tu na forum podyskutować na temat tego co piszę (jako komentarze do tekstów) to wszystko jest już jasne. Mogę zresztą czasem coś dorzucić, bo nie wszystko co uda mi się zebrać przygotowując tekst wchodzi ostatecznie do gazety. Zwykle są to interesujące informacje dla mkm-ów.
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB