Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami
> Może dlatego, że kolejarze odwalają "czarną" robotę > administracji.

Oj tak, szczególnie widać Twoją aktywnośc - normalnie aż mnie zatkało;-).

> A jeżeli jest ok, i serwis jakoś funkcjonuje, to znajdzie się > administrator, który w nienawiści do kolejarzy, napisze co mu ślina > na język przyniesie.

Nie twierdzę, że mam nienawiśc do kolejarzy, ale czasmi po prostu nóż sie w kieszeni otwiera jak się to czyta. Poza tym ciekawe jak Twój punkt widzenia się zmienił - najpierw jechałes po Bauerze jak po psie, a teraz zgrywasz jego wielkiego przyjaciela.

> Hahahah... no raczej większa wśród nas jedność, niż wśród > motorniczych :)

A pracowałeś wśród motorniczych, że wydajesz taki właśnie głupi osąd?

> BTW... Skoro nic nie robisz na tym serwisie, to po kiego klina się > wypowiadasz na jakieś bzdurne tematy?

Bo mam dość oczerniania ludzi którzy chcą dobrowolnie współpracować z naszym/waszym serwisem, ale jak zawsze znajdzie sie ktoś komu coś zawsze nie podpasuje;/

> Acha.... Jeszcze jedno... > Romanasie, regulamin forum publicum, pkt 1, pkt 6 i pkt 11. > No myślałem, że wszechwiedzący administrator stosuje się do > regulaminu. > > Jaka władza, taki serwis....

Proszę o zacytowanie całych postów w których wystąpiły wymienione przez Ciebie niezgodności z regulaminem. Przypominam, że w poście mogą wystąpić lekki odbieg od tematu i nie łamie on żadnego punktu regulaminu. Czesto gęsto takie dygresje zdarzają sie w wielu innych wypowiedziach.

-- "Czy Ty wiedzieć, że ty plagiat robić"?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · X
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB