Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami
Krasiu napisał(a):

> Dla jasności. Nazywam się Andrzej Kraśnicki, pracuję w GW jako > dziennikarz. Początkowo moje zalogowanie się na mkm traktowałem > wyłącznie w kategoriach hobbystycznych i dlatego się wprost nie > ujawniłem (chociaż są tu tacy, którzy od początku wiedzą kto to > ten Krasiu).

Powiem tak, większość z userów nie ma pojęcia o pracy dziennikarskiej i to jest problem. Wytłumaczmy zatem że jeśli dziennikarz postanawia podjąć dany temat to kontaktuje się z rzecznikiem prasowym danej firmy (względnie dyrektorem lub kierownikiem - w zależności gdzie zostanie skierowany) i pisze na podstawie tego co usłyszał. Dziennikarz nie musi szukać dalej jeśli kadra kierownicza potwierdza jego przypuszczenia bo po co. Więc najeżdżanie na nierzetelność danych tytułów prasowych (czy radiowych lub telewizyjnych) nie ma mniejszego sensu jeśli nie zna się specyfiki pracy w tym zawodzie.

> Więc jeżeli > ktoś chce tu na forum podyskutować na temat tego co piszę (jako > komentarze do tekstów) to wszystko jest już jasne. Mogę zresztą > czasem coś dorzucić, bo nie wszystko co uda mi się zebrać > przygotowując tekst wchodzi ostatecznie do gazety. Zwykle są to > interesujące informacje dla mkm-ów.

I serdecznie w imieniu administracji zapraszam do dzielenia się takimi informacjami :) A brać kolejarską która wie lepiej jak wygląda praca dziennikarska proszę o trochę "wstrzemięźliwości" :P

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · djdark 
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB