Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami

wysłane przez MarcinB

Krasiu napisał(a):

> Dla jasności. Nazywam się Andrzej Kraśnicki, pracuję w GW jako > dziennikarz.

Ja bym się tym zbytnio nie chwalił, to nie jest powód do dumy. Zwłaszcza, ze możesz być fajnym i super dziennikarzem, ale Twoi koledzy i koleżanki niszczą Twój wizerunek.

Początkowo moje zalogowanie się na mkm traktowałem > wyłącznie w kategoriach hobbystycznych i dlatego się wprost nie > ujawniłem (chociaż są tu tacy, którzy od początku wiedzą kto to > ten Krasiu).

Witamy serdecznie nowego kolegę i mam nadzieję, że współpraca wyjdzie wszystkim na dobre.

> Wyszło jednak na to, że taki układ nie ma dalej sensu. Więc jeżeli > ktoś chce tu na forum podyskutować na temat tego co piszę (jako > komentarze do tekstów) to wszystko jest już jasne. Mogę zresztą > czasem coś dorzucić, bo nie wszystko co uda mi się zebrać > przygotowując tekst wchodzi ostatecznie do gazety. Zwykle są to > interesujące informacje dla mkm-ów.

Oki, tylko jedno ale, posłużę się cytatami: ...- Wiem, że pociąg ma opóźnienie, bo były jakieś problemy z ogrzewaniem - przyznał dyrektor. Informacja, że problemy nie ustąpiły, a stan wagonów pasażerowie porównują do bydlęcych zmartwiły dyrektora...

...1. Przewozy Regionalne same przyznały, że w pociągu wystąpiły problemy z ogrzewaniem. Naprawionym w Poznaniu. Do tego czasu w pociągu była lodownia...

Ja tutaj zauważam pewną nieścisłość. Może to ja jestem głupi, ale czemu piszesz w gazecie jedno, a tutaj na forum piszesz coś zupełnie innego?

-- ...Jeśli nie potrafisz olśnić innych swoją inteligencją, oszołom ich swoją głupotą...
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · MarcinB
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB