Forum

Świąteczna niespodzianka

W każde Święta Bożego Narodzenia do wszystkich dzieci przychodzi Mikołaj. Jednym daje prezenty, a innym rózgi. Dziś w nocy przez komin wpadł nowy layout nawiązujący do barw Floating Garden 2050.

wysłane przez Phobos 17

gienix napisał(a):

> Co prawda to drobiazg, jednak warty poprawienia. Rozbarwienia > "mazów" w tle i w topie layoutu minimalnie się różnią, > stąd widać wyraźnie odcięcie obrazków na przejściu > pomiędzy topem i tłem (po obu stronach - po lewej na > niebieskich mazach i po prawej na zielonym).

A teraz udowodnie, że jestem magikiem :-> Używasz Internet Explorera, prawda? :-D

Bo Firefox wyświetla poprawnie :-) Pliki graficzne tła mają na krawędzi ten sam kolor w skali RGB i powinny wyświetlać się poprawnie, ale IE używa innych mechanizmów wyświetlania plików JPEG i GIF, stąd różnica :-(

> Poza tym - naprawdę ok (co prawda sam layout jako taki prawie > się nie zmienił,

Layout nie zmienił się nic. Zmiana layoutu wymagałaby sporo pracy, na którą ja po prostu nie mam czasu. Być może kiedy wspólnie z Administratorami podejmiemy działania mające na celu upgrade skryptów serwisu do nowszej wersji, aczkolwiek w czasie 2 lat, od kiedy nie zajmuje się bieżącym utrzymaniem serwisu, djdark zdążył kilka rzeczy napisać i nie wiem, na ile byłoby to możliwe.

-- Ikarus 280 - jaskrawy przykład zacofania cywilizacyjnego Warszawy.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · miq
Re: Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · paki
Re: Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · estepein
Re: Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · martines
Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · DamTram
Wow........ · 14 lat temu · MaK
Super prezent! · 14 lat temu · Las_Arkonski
Świąteczna niespodzianka · 14 lat temu · 120N
KOMISowy prezent · 14 lat temu · stoch
Jestem pod wrażeniem · 14 lat temu · Mario 
FG2050 · 14 lat temu · Wojciech
Brawo! · 14 lat temu · Luke_Police 
Zbiorczo - dzięki :-) · 14 lat temu · Phobos
Re: Zbiorczo - dzięki :-) · 14 lat temu · gienix
Re: Zbiorczo - dzięki :-) · 14 lat temu · Phobos
Re: Zbiorczo - dzięki :-) · 14 lat temu · gienix
Re: Zbiorczo - dzięki :-) · 14 lat temu · MaK
Podziękowania · 14 lat temu · MarcinB