Forum

"Portowiec - przedziałowiec"

Od wczorajszego dnia popularne piętrowe "bohuny" są wypierane z obsługi pociągów InterREGIO. Wczorajszy IR "Portowiec" do Warszawy Wschodniej wyjechał w składzie 4 wagonów przedziałowych drugiej klasy, pochodzących podobnie jak "piętrusy" ze stacji macierzystej Chojnice. Dziś po południu ze Szczecina na haku 277 wyjechały dwie przedziałowe "dwójki" ze stacji Łódź Fabryczna i jeden wagon serii Bmnopux.

wysłane przez MarcinB

Lukasy napisał(a):

[ciach]

Z tym ciepłem to jest różnie. W EN57, z ogrzewaniem pod siedzeniami to jest tak, że jak działa, to dłużej niż godzina nie wysiedzisz, a na sąsiednim może być chłodno. W ED72 już bywa lepiej, no i w EDKACH jest przedział 1 klasy, użytkowany teraz jako 2. Ostatnio jechałem ze Szczecina do Łodzi i trasę Szczecin do i z Ostrowa Wlkp pokonywałem właśnie EDKAMI. Komfort jazdy duży, ciepło, i cena przystępna. Są niestety też i minusy. Jeżeli PR szybko nie wymieni taboru na nowszy i mniej awaryjny to ludzie jednak zaczną uciekać do PIC-u. Na 4 pociągi, którymi jechałem, tylko "Barbakan" do Ostrowa Wlkp był punktualny. Pozostałe już niestety spóźnione i to o godzinę lub dwie. Ja na razie chwalę regio i interregio, i mam nadzieję dalej korzystać z tych pociągów. BTW puszczenie na trasę Szczecin - Kraków SPOT-a powinno już być karane i podlegać pod interwencję w Strasburgu.

-- ...Jeśli nie potrafisz olśnić innych swoją inteligencją, oszołom ich swoją głupotą...
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Wojciech
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Bodek
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Kriz8
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Bodek
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MaK
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Już bez piętrusów · 14 lat temu · manieQ1991
Re: Już bez piętrusów ??? · 14 lat temu · Kriz8