Forum

"Portowiec - przedziałowiec"

Od wczorajszego dnia popularne piętrowe "bohuny" są wypierane z obsługi pociągów InterREGIO. Wczorajszy IR "Portowiec" do Warszawy Wschodniej wyjechał w składzie 4 wagonów przedziałowych drugiej klasy, pochodzących podobnie jak "piętrusy" ze stacji macierzystej Chojnice. Dziś po południu ze Szczecina na haku 277 wyjechały dwie przedziałowe "dwójki" ze stacji Łódź Fabryczna i jeden wagon serii Bmnopux.

wysłane przez MarcinB

lukaszenko napisał(a):

> Czy wiesz może (jak już wyżej pisałem), czy nie dałoby się w > EN57/EN71 i innych EZT zrobić przedziałów jak w normalnych > wagonach do obsługi TLK?

Nie wiem, mogę tylko zgadywać. Zrobić można wszystko, tylko pytanie po co? Ile się wygospodaruje takich przedziałów? 2, 3 (choć śmiem wątpić), a poprzez zmianę zabudowy, dostawienie ścian działowych zmniejszy się powierzchnia użytkowa EZT i tym samym jego pojemność. Pomijam już koszty, które będą niewspółmiernie wyższe od iluzorycznych zysków. Nie ma sensu na nowo wymyślanie koła, są już wagony przedziałowe. Mam wielką nadzieję, że PR zmodernizują szybko swój tabor by nie tracić klientów. IMHO, ja również opowiadam się za EZTami jako pociągami bezprzedziałowymi.

-- ...Jeśli nie potrafisz olśnić innych swoją inteligencją, oszołom ich swoją głupotą...
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Wojciech
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Bodek
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Kriz8
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Bodek
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MaK
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · MarcinB
Re: "Portowiec - przedziałowiec" · 14 lat temu · Lukasy
Już bez piętrusów · 14 lat temu · manieQ1991
Re: Już bez piętrusów ??? · 14 lat temu · Kriz8