Forum

Dymiąca "siódemka"

Wczoraj w pociągu TLK 38101 relacji Przemyśl Główny - Szczecin Główny nastąpiła awaria lokomotywy 052. Po wyruszeniu z Poznania spod drugiego wózka zaczęły wydobywać się kłęby dymu. Na stacji Wronki maszynista zrezygnował z dalszej jazdy i odstawił lokomotywę na boczny tor. Wagony oczekiwały na przyjazd zastępczej lokomotywy z Poznania, a pasażerów zabrał pociąg EIC 1803 z Warszawy Wschodniej, który zatrzymywał się na stacjach wyznaczonych w rozkładzie. "Chrobry" przybył do Szczecina 20 minut później, a skład ex-Światowida przybył po około 100 minutach.

wysłane przez kalapele

Nadrabianie opóźnienia jest mega złożone przede wszystkim czasy jazdy np: taki Chrobry ma je bardzo krótkie w porównaniu to innych pociągów, jasne jest to EIC ale takiemu jest łatwiej je złapać. Styl jazdy maszynisty (szybszy rozruch, późniejsze hamowanie, itp) Lokomotywa jaka jest, czy to Byk czy Siódemka, czy ma cienkie buty, czy nadmiarowe nie walą przy 500 A ;D. Jakie jest brutto, ilość postojów na Stacji, czy jest wszędzie przelot, czy nie ma nieplanowych zwolnień. Elementów jest masa. Więc dla mnie osobiście nie powinno się porównywać opóźnień. I nie bronie tutaj IC bo to co napisałem, napisał bym także gdyby sytuacja była odwrotna. Także Reaper w "kwestii" opóźnień nie mogę się z tobą zgodzić, natomiast dalszą część twojego posta popieram.

-- Jestem z Kozanowa czytaj jestem Kozakiem
Dymiąca "siódemka" · 13 lat temu · LinX
Chrobry · 13 lat temu · kalapele
Re: Chrobry · 13 lat temu · Lukasy
Re: Chrobry · 13 lat temu · manieQ1991
Re: Chrobry · 13 lat temu · Lukasy
Re: Chrobry · 13 lat temu · MarcinB
Re: Chrobry · 13 lat temu · Lukasy
Re: Chrobry · 13 lat temu · kalapele
Re: Chrobry · 13 lat temu · MarcinB
Re: Chrobry · 13 lat temu · kalapele
Re: Chrobry · 13 lat temu · MarcinB
Re: Chrobry · 13 lat temu · kolejarzpkp
Re: Chrobry · 13 lat temu · MarcinB