Forum

Pociągiem do Trzebieży-ZAPOMNIJCIE!

wysłane przez Mariusz_W

mkubien napisał(a):

> Tymczasem proponuje nam się zamianę bezpośredniego autobusu > kursującego co 5 minut na połączenie z dwiema przesiadkami, które > w dodatku nigdy nie osiągnie częstotliwości kursowania linii 107.

Przecież nikt nie każe od razu likwidować 107. Można ewentualnie lekko, delikatnie zmniejszyć częstotliwość. Z resztą 107 na większości trasy nie dubluje się z linią kolejową i przebiega przez inne rejony.

Przez 3 lata uczyłem się w szkole w Policach. Na końce tygodnia wracałem do domu rodzinnego, położonego zupełnie poza Szczecinem. Dojazd w rejony Polic to istna makabra. Może linie autobusowe ładnie łączą Police ze Szczecinem, ale z resztą kraju to jest zupełny brak skomunikowania. Dojazd samochodem to przebijanie się przez Szczecin, bo inaczej się dojechać nie da. Dojazd transportem publicznym to najpierw piesza wyprawa Szczecin Główny – Plac Rodła (brak niskopodłogowych tramwajów), a potem jeszcze mozolna jazda 107. Gdyby istniało sensowne połączenie kolejowe, to Police byłyby o wiele lepiej skomunikowane z resztą kraju. Ja po 3 latach uciekłem stamtąd. Choć dostałem atrakcyjną ofertę pracy w Policach (wręcz zabiegano o mnie), to m.in. ze względu na kiepski dojazd z poza Szczecina nie przyjąłem jej.

> > A narzekania użytkowników Police.info są śmieszne (wręcz > > absurdalne) i dowodzą, że ktoś nimi manipuluje w negatywny > > sposób. >  > A może po prostu potrafią myśleć i wybrać najlepsze DLA NICH > rozwiązanie? […]

Jak przeczytałem niektóre argumenty na tym forum, np. użytkownika stokrotka84, to po prostu parsknąłem śmiechem. Dlatego nie do końca się zgodzę z tym, że potrafią myśleć i wybrać najlepsze. Pozwolę sobie zacytować: 2) dostosowanie trasy bedzie trudne póki istnieją skupy złomu - nowe tory = świetny łup 3) pociągi będą zniszczone przez ludzi którzy mają lekką rękę i czują wenę trzymając spray w dłoni, badz artystów graficiarzy (bez urazy chłopaki) z powołania - dowody mamy na nowych elewacjach 4) są rzeczy ważniejsze […].
Pociągiem do Trzebieży? Zapomnijcie! · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pociągiem do Trzebieży? Zapomnijcie! · 13 lat temu · Sakorius
Re: Pociągiem do Trzebieży? Zapomnijcie! · 13 lat temu · Mariusz_W