Forum

Pociągiem do Berlina - czym można jeździć

wysłane przez Jacek

Witam

Wybieram się za jakiś czas do Berlina. Chciałbym zakupić bilet jednorazowy za 10 Euro i niestety na cenie kończy się moja wiedza na temat tego biletu. Z pewnością mogę pojechać standardową trasą i "standardowymi" pociągami do Berlina, jednakże na ulotkach reklamowych nowej taryfy znajduje się także mała tabelka z rozkładem jazdy Szczecin-Berlin, która rodzi nowe pytania.

Mianowicie, oprócz połączeń RegionalBahn+RegionalExpress, jest także wzmianka o połączeniu RegionalBahn + EuroCity (przesiadka w Angermunde po godz. 13). W opisie biletu jednorazowego oraz biletu dziennego niestety brakuje informacji, czy można poruszać się wszystkimi rodzajami pociągów czy tylko jak w przypadku biletu grupowego BBT - pociągami RegionalBahn i RegionalExpress.

I jeszcze jedna sprawa. W opisie biletu grupowego BBT jest informacja o tym, że do Berlina można jeździć tylko trasą przez Tantow. Ta informacja nie jest zawarta w przypadku biletu jednorazowego. Czy zatem za 10 Euro mogę także pojechać do Berlina przez Pasewalk?

Pozdrawiam
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Pociągiem do Berlina - czym można jeździć · 13 lat temu · Jacek
Re: Pociągiem do Berlina - czym można jeździć · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)