Forum

Wyborcze obietnice

Jasiek napisał(a):

[ciach]

Odkręcanie FG i zastępowanie go ... nie do końca wiadomo czym nie jest dobrym pomysłem. Według mnie cała koncepcja jest trefna, ponieważ miasto ma zatrzęsienie różnych planów, wizji, programów, które nie do końca razem są realizowane, a zajmują tylko rzeszę biurokracji w UM. Większość miast w Polsce ma jednolite koncepcje do ok. 2020 roku i właśnie taka wizja powinna być wdrożona w Szczecinie. Inaczej to mamy koncepcję na którą wydajemy ciężkie pieniądze a ma ona służyć - no właśnie, komu? Ani dokładnego przesłania do przedsiębiorców (których interesują tylko konkretne dane liczbowe [a nie mrzonki co będzie za 40 lat], a po upadku wszystkich większych zakładów przemysłowych w Szczecinie nie są zachęcające; poza tym jakiś czas temu zetknąłem się z artykułem chyba w "Rzeczpospolitej", gdzie było opracowanie z którego wynikało że ze Szczecina odchodzi najwięcej prywatnych przedsiębiorców), ani do turystów (w zamian mamy pogłębianie stereotypu, że Szczecin leży nad morzem - patrz Baltic Neopolis - jedno ze sztandarowych haseł FG), chyba tylko ma przekonać mieszkańców że nie jest tak źle. Poparłbym kandydata, który radykalnie zmieniłby FG usuwając z niego mrzonki, przesunął termin realizacji na ok. 2025 rok oraz powiązał koncepcję (albo włączył do niej) wszystkie Strategie, Programy itp.

-- Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi?

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"
Wyborcze obietnice · 13 lat temu · MQ
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Jasiek
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Moderator
Re: Kandydat Zaremba uderza w Pływające Ogrody · 13 lat temu · mxk
PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · MQ
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · BatiX 
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · mxk
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · djdark 
Cisza wyborcza · 13 lat temu · MQ