Forum

Wyborcze obietnice

end napisał(a):

> Pan Krzystek zrobił > tylko tyle dla KM, że odnowił tabor.

Chyba zapomniałeś jeszcze o remontach tras tramwajowych i to na skalę taką, jaką żaden poprzednik tego nie uczynił.

> To prędzej jeden z radnych podsuwał wszystkie pomysły dotyczące > KM, interpelując na sesjach rady miasta.

Tak, ale ten Pan radny pewnie nic by nie zdziałał, gdyby nie zgoda zarządu miasta.

> Obecny prezydent w swojej kampanii wyborczej obiecuje tworzenie > buspasów. To ja się zapytam, dlaczego do tej pory nie utworzył > żadnego buspasa?

A słyszał o planach remontu Arkońskiej (na którą chyba się przetarg już ogłosił) i wspólnym przystanku tramwajowo-autobusowym na tej ulicy. Z tego co czytałem, ma być tam kawałek buspasa o asfalcie w kolorze zielonym dla linii 80. Kolejne planowane to buspas na Gdańskiej, oczywiście podzielony na części, ale zawsze. Choć zobaczymy co z planów wyjdzie.

> Nie przyjmuje > innych pomysłów - np. SKMu i jeśli on będzie prezydentem to o > SKMie można zapomnieć.

A ja chcę SST i SKM, bo przy samej SKM na Słoneczne, Majowe i Nad Rudziankę dalej będziesz jeździł autobusem z przesiadką, tak jak po pierwszym etapie SST.

-- lukas -> jasiek
Wyborcze obietnice · 13 lat temu · MQ
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Jasiek
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Moderator
PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · MQ
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Re: Kandydat SLD chce kolejowej obwodnicy Szczecina [OT] · 13 lat temu · Jasiek
Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · BatiX 
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · mxk
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · djdark 
Cisza wyborcza · 13 lat temu · MQ