Forum

Wyborcze obietnice

Jasiek napisał(a):

> Pan ten nadal twierdzi, że SKM da się uruchomić za kilka > milionów złotych, tylko co tzn. kilka.

Kilka milionów to można dopłacić do kursów widmo ezetów PR na terenie miasta;) Póki PR-y będą miały problem z taborem nie widzę tego rozwiązania. Nie zmienia to faktu, że zamówienie porządnego opracowania dot. SKM dało by nam odpowiedź na wiele nurtujących nas pytań.

Ponadto będzie > kontynuował kupno autobusów i tramwajów, z tym, że te > pierwsze także z napędem elektrycznym. Hmm a są takie, chyba > chodziło Panu Litwińskiemu o te z napędem hybrydowym > (spalinowo-elektrycznym).

http://www.samochodyelektryczne.org/proterra_ecoride_be35.htm

Pierwszy(?) prototyp autobusu z napędem elektrycznym. Zasięg 50-65 km. Można poczytać, ale póki co jest to niebotycznie drogi gadżet. Hybryda jest ponad 3 razy tańsza. Nie zmienia to jednak faktu, że nikt (póki co nie znalazłem takich informacji) nie produkuje autobusu w pełni elektrycznego. Tesla robi auta osobowe, ale do autobusu im daleko;)

Ja też mam wrażenie, że Panu posłowi chodziło o hybrydy. Jeżeli tak, to popełnił gafę, co może tylko świadczyć o jego podejściu do tematu. Jeżeli nawet zorientował się, że popełnił gafę, to powinien przeprosić i przekazać, o co dokładnie mu chodziło. W innym wypadku jest po prostu ignorantem.

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Wyborcze obietnice · 13 lat temu · MQ
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Jasiek
Re: Wyborcze obietnice · 13 lat temu · Moderator
PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · MQ
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Re: PiS chce szybkiego tramwaju · 13 lat temu · mxk
Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · BatiX 
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · mxk
Re: Czysta polityka[OT] · 13 lat temu · djdark 
Re: Litwiński obiecuje: Pojedziemy szybciej i lepiej · 13 lat temu · techno
Cisza wyborcza · 13 lat temu · MQ