Forum

Przypadkowe spotkanie ze swego rodzaju "endemitem"

film
czas trwania: 1:30
odtwórz
Przypadkowe spotkanie ze swego rodzaju "endemitem"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
pioko17 napisał(a):

> > FAŁSZ! Linia 417 nadal istnieje! > > Ale ja nie napisałem, że nie istnieje, tylko że jest > pozostałością, a to diametralna różnica!

Linia 417 istnieje! Napisałeś wyraźnie, że bocznica jest pozostałością po linii, więc nie odwracaj kota ogonem. Mija to się z rzeczywistością, bo tor po którym jedzie SM42 jest torem szlakowym linii 417 a nie żadną bocznicą.

> > FAŁSZ! Ruch pasażerski odbywałsię na linii 417 do lat 80'tych > > Tylko na Na odcinku do Słonecznego. Do Sobieradza przestały > dojeżdżać tak, jak napisałem.

Do Sobieradza pociągi pasażerskie przestały kursować już w latach 40-tych ubiegłego wieku.

> > FAŁSZ! Rozbiórka trwała od lat 60'tych > > do 2010 roku! > > Znacząca część w latach 90.

Pod względem długości znacząca, bo ponad połowa. Ale do punktów, które generowały ruch na linii można było swobodnie dojechać i tak też się działo. Więc linia nie została rozebrana w latach 90-tych, bo do tej pory jeżdżą po niej pociągi.

> > Nie przypominam sobie, chociaż może ze 2, czy 3 przejazdy mogły > > sie trafić > > No i ja właśnie te przejazdy pamiętam. Więc mi nie wciskaj, że to > nieprawda.

I co, dobrze to wspominasz bo..? Posikałeś się z radości? Bo w ciągu 10 lat Ganz 2 razy przejechał torem przy osiedlu? Bardzo "szerokie i rozpięte" czasy, pół życia prawie. A SA110 lub EN57 nie zabłąkał się tam przypadkiem?

-- Pokemony atakują...

Pokemony atakują...