Forum

Kolejna modernizacja rozpoczęta

Od kilku tygodni na torze numer 1 linii 401 na odcinku Szczecin Załom - Kliniska prowadzone są prace związane z modernizacją nawierzchni. Początkowo roboty ograniczały się do umacniania nasypów i innych robót ziemnych, jednak od poprzedniego tygodnia na czas pracy ekip wykonawcy (Torpolu operującego głównie przez podwykonawców) i PKP Energetyki tor jest zamykany, a ruch pociągów prowadzony jest torem numer 2. W późniejszym etapie planuje się całkowite zamknięcie modernizowanego toru aż do ukończenia robót, na które wykonawca ma czas do 30 września.

wysłane przez mxk

Mareczek napisał(a):

> Coś jest na rzeczy, bo nawet 1 maja energetycy grzebali na > "jedynce" (choć może jako "awaryjni"?).

Osobiście energetyków widziałem trzy razy (pierwszy raz zaraz po świętach), jednak pojawiam się tam średnio raz na dwa, trzy dni. Od osób częściej kręcących się w tamtych rejonach dowiedziałem się, że energetycy grzebali także przez resztę dni. Jeżeli ktoś ma bardziej dokładne dane, to chętnie sprostuję newsa, choć starałem się go napisać jak najmniej "kontrowersyjnie" ;)

-- Od tego są nogi, by łazić na nich...

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"
Kolejna modernizacja rozpoczęta · 12 lat temu · Kriz8
Re: Kolejna modernizacja rozpoczęta · 12 lat temu · mxk
Re: Kolejna modernizacja rozpoczęta · 12 lat temu · mxk
Re: Kolejna modernizacja rozpoczęta · 12 lat temu · Kriz8