Forum

Zmiany na torach. Morze pociągów nad morze

29 wakacyjnych połączeń uruchamia spółka PKP Intercity. Prawie połowa - to pociągi dojeżdżające do zachodniopomorskich miejscowości. Nowości szykuje też spółka Przewozy Regionalne. Zła wiadomość jest taka, że - przynajmniej do grudnia - szczecinianie nie mają szans na wieczorny powrót koleją z Warszawy.

wysłane przez Lukasy

Pszczolek napisał(a):

> Może mi ktoś powiedzieć czy ten IR w nowym rozkładzie > przyjechał kiedyś o czasie? Dzisiaj w Szczecinie +80. W > Wysokiej było +70 i nie wystarczyło na załapanie się na > 88959. Pytam bo jak mam siedzieć ponad godzinę w Sz-nie i > potem w Wysokiej to wolę posiedzieć w pracy i zrobić > zapas, jechać 88336 by w inne dni pojechać sobie 88332.

Pociąg 38520 prowadzi grupę wagonów z Jeleniej Góry, kursującą przez Wrocław i Ostrów Wlkp., gdzie są dołączane. Odbywa się to z opóźnieniem, bo łącznik z Jeleniej Góry do Ostrowa Wlkp. kursuje objazdem przez Milicz i Krotoszyn przez wykolejenie, jakie wydarzyło się na "podstawowej trasie" przez Odolanów - wykolejony wagon w składzie pociągu towarowego przejechał odcinek ~6 km i gdzieś do połowy lipca trasa ta będzie zamknięta z powodu remontu torów na tym odcinku. Pociąg "podstawowy" jadący z Krakowa przez to doznaje codziennie ~60 minut opóźnienia, musi czekać na opóźniony łącznik z Jeleniej Góry.

Mam nadzieję, że nie zagmatwałem.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
IR 38520 · 12 lat temu · Pszczolek
Re: IR 38520 · 12 lat temu · Lukasy
Re: IR 38520 · 12 lat temu · Pszczolek
EuroLOT · 12 lat temu · mike_1994
Re: EuroLOT · 12 lat temu · mxk