Forum

Trzebież: Ze Szczecina koleją

Wznowienie ruchu pasażerskiego na linii kolejowej do Trzebieży będzie możliwe, gdy pojawią się nowe elektrowozy. Przywrócenie kolejowych przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 406 Szczecin Główny - Police - Trzebież Szczeciński znajduje się na liście zamierzeń Urzędu Marszałkowskiego.

wysłane przez kapremwyspa

Cieszy propozycja, choćby w przyszłości, przywrócenia do życia linii kol. do Trzebieży. Tylko dlaczego od Głównego!? Czy nie byłoby lepiej, gdyby pociągi z, np. Kołobrzegu, Szczecinka lub Chojnic, Choszczna a także Kostrzyna przedłużyć ich bieg do Trzebieży. Nie potrzebny byłby nowy tabor, kilka osób w Trzebieży miałoby pracę(obsługa, sprzątanie itp.). Może to naiwne, ale myślę że, przy odpowiedniej reklamie tej linii, znaleźli by się chętni z głębi pomorza-zach. do wycieczki nad zalew Szczeciński. Wiem że jest dużo do zrobienia, wystarczy obejrzeć na tym szlaku, zrujnowane przystanki, dworce(!). Ale może kiedyś...?! Fantazją także, jest moja nadzieja że kiedyś, zbudowana zostanie odnoga linii CPN, na północ aż do Nowego Wapna! Utopia?! A może nie...!
Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · sulzer
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · michaux
Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · kapremwyspa
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · MaK
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · margor
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · MaK
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · margor
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · MaK
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · MaK
Trzebież: Ze Szczecina koleją... · 12 lat temu · kapremwyspa
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją... · 12 lat temu · margor
Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · kapremwyspa
Re: Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · MaK
Trzebież: Ze Szczecina koleją · 12 lat temu · kapremwyspa