Forum

Objazdem prez Piłę

W związku z koniecznością usuwania wagonów wykolejonego pociągu towarowego we Wronkach specjalistycznym dźwigiem, w godzinach nocnych od 30 lipca do 4 sierpnia całkowicie wstrzymywany będzie ruch pociągów na linii 351 na odcinku Wronki - Krzyż.

wysłane przez qba111

> Co ciekawe, pozostałe pociągi TLK kursujące między > Szczecinem, a Poznaniem, będą na odcinku Miały - Wronki > miały podczepianą lokomotywę spalinową (wymiana > "drutów").

Ale pięknie im się cały rozkład przez to posypał. Coś mnie tknęło i jeszcze raz dzisiaj, przed podróżą, zajrzałem na stronę z rozkładem i okazało się, że jest totalnie zmieniony, przynajmniej dla mojego pociągu TLK83100. Sądzę, że byłbym niemile zaskoczony tą wiadomością dopiero podczas podróży i pewnie wiele osób będzie, ale cóż, wypadek.

Tak w ramach ciekawostki opóźnienie dla TLK83100 (mimo, że nie jedzie objazdem) wynosi: do Poznania Gł +30 min, do Żmigrodu +88 min, do Wrocławia Gł +90 min, do Krakowa Gł +91 min, do Przemyśla Gł +88 min, w stosunku do stanu pierwotnego. Ciekawe czym spowodowane są niektóre dłuższe postoje.

Pozdrawiam
Objazdem prez Piłę · 12 lat temu · margor
Re: Objazdem prez Piłę · 12 lat temu · pioko17
Dokładna informacja · 12 lat temu · pioko17
Re: Dokładna informacja · 12 lat temu · qba111
Przeciągnie · 12 lat temu · kalapele
Re: Przeciągnie · 12 lat temu · Korczian
Re: Przeciągnie · 12 lat temu · kalapele
Re: Przeciągnie · 12 lat temu · Korczian