Forum

"Ludmiła" w zimowej scenerii oczekuje na odjazd do stolicy...

zdjęcie
"Ludmiła" w zimowej scenerii oczekuje na odjazd do stolicy Czech
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez sulzer

W projektach, i opracowaniach proszę szanownego kolegi, to ja doskonale wiem, jakich sformułowań określać. I dodam, że w moim technikum uczą zawodu ludzie, którzy mają naprawdę pojęcie o tym co robią, i poprostu przykro jest patrzeć na takie komentarze, które najzwyczajniej w świecie dają im po czterech literach, a za co? Za umiejętne przekazywanie wiedzy technicznej, z lekką nutą ironii, dzięki której tak naprawdę możemy zrozumieć jak te wszystkie ustrojstwa pracują, ułatwiąjąc życie codzienne zwykłego homo sapiensa. Ludzie, czy na tym forum za każde, obce komuś sformułowanie, mające charakter jedynie ubarwiające wypowiedź, należy zostać zjedzonym właśnie takimi kontrami? Dajcie trochę na luz...Wątek rozpoczął się od usytuowania lokomotywy względem kierunku jej jazdy, wraz ze składem wagonów pasażerskich do Pragi. Teraz zatrzymujemy się na tezie: Narzucanie nazewnictwa urządzeń mechanicznych, bez zawarcia jego merytoryki. Dalej to już mogę być tylko tzw. "Wróg rewolucji" - rodem z "Przedwiośnia"...To nie jest dialog, jaki powinien panować między hobbystami kolejowymi, a najzwyczajniejszy wyścig, kto komu bardziej dowali.

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 1477km
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.