Forum

Osobowy w drodze z Kamieńia Pomorskiego do Jarszewa

zdjęcie
Osobowy w drodze z Kamienia Pomorskiego do Jarszewa
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
wojtazz napisał(a):

> Jakieś konkrety,

Oczywiście

> czy piszesz sobie dla popisania tylko? Jeżeli > coś jest nie tak to wskaż to konkretnie.

Proszę bardzo, pierwsze z brzegu hasło: EN76 "ELF" ELF, jak sam zaznaczyłeś, to cała rodzina pojazdów, a nie tylko EN76 (22WE). Jest jeszcze 27WE (SKM), 34WE (ŚZPR), a pewnie będą też inne. Jeżeli już napisałeś hasło, to wystarczyłby sam ELF, a w nim rozbicie na poszczególne typy. Idźmy dalej, zawartość merytoryczna hasła. Na dole jest taki tekst: "na podstawie materiałów firmy PESA Bydgoszcz S.A. opracował Wojciech Nowotniak" Chłopaku, to powinno brzmieć: z materiałów firmy PESA, SKOPIOWAŁ Wojciech Nawotniak. Byłoby bliższe prawdy choć osobiście uważam, że sam link do strony, by wystarczył, ponieważ na stronie PESA jest dużo więcej informacji. Szkoda, że nie rozbiłeś tego hasła na poszczególne typy. Mógłbyś wtedy opisać każdy EZT z osobna, z ilością członów, zastosowanego napędu, pojemności, ilości zamówionych sztuk (a tych jest już łącznie ponad 60 dla 5 przewoźników), wyposażenia. Poza tym, hasła powinno się aktualizować w miarę możliwości. Inne hasła podobnie, minimalizm z nich przebija, a właściwie znajomość kombinacji klawiszowej CTRL+C CTRL+V. Przyłóż się do roboty, a nie bezmyślnie kopiuj.

> I wtedy nie jest to > tylko moje przeoczenie, bo uprawnień do encyklopedii żadnych > nie mam więc wszystkie hasła przechodziły przez administrację

Myślę, że zganianie na administrację swojego lenistwa to lekkie nadużycie. Poza tym istnieje coś takiego jak email do redakcji lub konkretnego admina z prośbą o zmianę hasła na nowe. Droga sprawdzona i działa (zazwyczaj) :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Osobowy w drodze z Kamieńia Pomorskiego do Jarszewa [OT] · 12 lat temu · MarcinB