Bodek napisał(a):

> lukien213 napisał(a):

> > pioko17 napisał(a):

> > > Czy można prosić, kogoś kto wie, o podanie wszystkich > > > pociągów REGIO jeżdżących w zestawieniu 2xEN57 na > > > trasie Szn - Słupsk. > >  > > Obecnie już nic nie jeździ w podwójnym zestawieniu. Tak > > już jest od kilku lat, nie licząc jednorazowych wybryków. >  > Nie prawda, a już na pewno nie od kilku lat! > Jeszcze w tym rozkładzie zimą pojawiały się pociągi na 2 > EZT, ale z braku czynnego taboru wymarły one śmiercią > naturalną, mimo iż umowa dalej przewiduje ich kursowanie w > wybrane dni w takim zestawieniu (tj. głównie w pt, nd i pon). > Obecnie na 2 EZT kursują tylko wybrane poc. do Świnoujścia i > Kostrzyna.

Powiem tak: w 2007 roku sporo osobowych jeździło na 2xEN57. Rok później były to może 2-3 pary, ale nie była to norma. Raz jechały 2 jednostki raz jedna. Tak to wynika z moich zdjęć i obserwacji.

Od października 2009 regularnie jeżdżę na trasie Świdwin - Koszalin i nie przypominam sobie, żebym miał do wyboru więcej niż jedną jednostkę. Tak jest do dziś. Jedynymi przypadkami gdzie były 2 jednostki, to defekt w polu i coś musiało nas zepchnąć :)

Kiedyś już chyba pisałeś, że do Koszalin/Słupska na jakimś obiegu w umowie są zapisane 2 jednostki, ale niestety w praktyce to już nie występuje.