Forum

Jak ciachną nam pociągi w regionie

Najbardziej ucierpi wschodnia część województwa. Z informacji "Gazety" wynika, że właśnie tam od grudnia zlikwidowanych będzie najwięcej połączeń. Znamy też inne szczegóły rozkładu jazdy na 2012 r.

wysłane przez Bodek

pioko17 napisał(a):

>  > Mi się wydaje, że aż 5 par to lekka przesada jak na nową > linię. Myślę, że spokojnie starczyłyby 3 pary > Szczecin/Stargard - Piła, 1 para Szczecin/Stargard - Kalisz i > 2-3 pary Wałcz - Piła. >  Weź chłopaku nie szerz herezji! Kto się zdecyduje na pociąg gdy do dyspozycji takowy będzie miał co 6-7 godzin? To jest wejście na nowy rynek, a jeśli chce się wejść i tam zaistnieć to musi ono być mocne, by dawało realną alternatywę dla dotychczasowych form transportu. Plan przewidywał 6 do 7 par, ostatecznie udało się uratować tylko 5. Szału nie ma, ale jednak jakaś tam oferta będzie. Przy 3 parach to można dać sobie w ogóle spokój.

> Szkoda oczywiście połączenia do Darłowa. Może jest jakas > szansa że uruchomi się je chociaż w wakacje?

Ja wciąż wierzę że tak.

> A jak z linią do Mielna? >  To linia samorządowa, będąca jednocześnie oczkiem w głowie prezydenta Koszalina. Sądzę więc, że nie jest zagrożona.

> Swoją drogą, nie wiecie, czy miasto włączy się jakoś w > dotowanie dojazdu do PL Szczecin-Goleniów? W końcu to jak > najbardziej w ich biznesie. ;)

Chyba jeszcze za wcześnie by o tym rozmawiać. Pierwsze pociągi pojadą tam dopiero w 2013 roku.
Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · Korczian
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · lukien213
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · Korczian
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · lukien213
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · lukien213
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · Bodek
Re: Jak ciachną nam pociągi w regionie · 12 lat temu · eReNWalcz
Szczecin-Szczecinek · 12 lat temu · volvob10ma
Re: Szczecin-Szczecinek · 12 lat temu · Bodek