Forum

Zabytkowy budynek sanitariatu WC na stacji Wysoka Kamieńska

zdjęcie
Zabytkowy budynek sanitariatu WC na stacji Wysoka Kamieńska
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez sulzer

MaK napisał(a):

> Czy poziom zdjęć już jest tak dramatycznie niski, że > możliwe jest ocenianie zdjęć szaletu? > Uważam, że tego typu zdjęcia nie powinny być oceniane.

Ja jestem użytkownikiem tego forum, który dokładniejszą uwagę przywiązuje do infrastruktury kolejowej, w skład której wchodzą dworce, "szalety", nastawnie, torowiska, i pozostałe budynki. Inni jak przykładowo kolega Bukowy, dodaje do galerii zdjęcia pulpitów sterowniczych lokomotyw kursujących po torowiskach naszego regionu, co dla mnie jest czymś bardzo ciekawym i zasługuje na odpowiednią ocenę (zawsze można powiedzieć, że pulpit sterowniczy nie powinien być oceniany, gdyż to tylko kupa gałeczek i przełączników, które nikogo nie obchodzą). Każdy miłośnik kolei dostrzega w niej coś szczególnego, czy to w pojazdach, czy infrastrukturze, dzięki miłośnikom kolej nabiera innego wyrazu, bo mają oni pasje i umiejętność zachowania jej elementów, nawet tych, które dla innych mają marginalne znaczenie, a przecież kolej to nie same pociągi. Zdjęcie przedstawia tylko budynek, który na dodatek jest zabytkowy, a może w każdej chwili zostać zlikwidowany przez zarządce nieruchomości wchodzących w skład budynków stacji Wysoka Kamieńska. Czy zdjęcie podlega ocenie, czy nie należy do decyzji pionu administracyjnego forum. Jeśli administracja pozwoliła na ocenianie zdjęć, to pozostali mogą jedynie do oceny przystąpić, lub sobie ją darować, bo zwyczajnie uznają, że zdjęcie do niej się nie nadaje z takiego lub innego powodu. No ale cóż, jeszcze żaden się nie narodził, który drugiemu by dogodził.

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 3141km
www.zkmk.org
? · 11 lat temu · MaK
Re: ? · 11 lat temu · wojtazz
Re: ? · 11 lat temu · sulzer
Re: ? · 11 lat temu · sulzer