Forum

Wykolejenie lokomotywy

Po raz kolejny o wielkim pechu mogą mówić pasażerowie zmierzający pociągiem do Kołobrzegu. Około godziny 14:30 na stacji Iława (tor nr 2) doszło do wykolejenia lokomotywy 446, która prowadziła skład Ex 48412 "Szanty" relacji Bielsko-Biała Główna - Kołobrzeg. Szlak na odcinku Iława - Ząbrowo jest obecnie nieprzejezdny. Skład w dalszą drogę do Kołobrzegu przez Olsztyn i Elbląg poprowadziła lokomotywa 946, osiągając na chwilę obecną ponad 200 minut opóźnienia. Na skutek tego wypadku opóźnienie wtórne dotknęło także skład pociągu TLK 38108 "Pobrzeże" relacji Kraków Główny - Kołobrzeg, które obecnie wynosi ponad 100 minut.

wysłane przez BatiX 14

Cytując za tvn24:

Jeden z wagonów pociągu TLK relacji Kraków-Kołobrzeg wykoleił się przy stacji Iława. Nikomu nic się nie stało. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24. Do wypadku doszło w czwartek około godziny 18.30. Ostatni wagon pociągu TLK Kraków-Kołobrzeg wykoleił się przy stacji Iława.

Ruch pociągów został wstrzymany na kilka godzin. Składy jadące przez Iławę miały nawet dwugodzinne opóźenienia. Ruch przywrócono około godziny 21.

W środę w tym samym miejscu również doszło do wykolejenia lokomotywy innego pociągu. Oba wypadki zbada specjalna komisja.


http://www.tvn24.pl/wykolejony-wagon-zablokowal-ruch,263215,s.html

Masakra...
Wykolejenie lokomotywy · 10 lat temu · BatiX