Forum

Pociągiem przez Poznań taniej niż tramwajem. Za dwa...

Kolejarze rzucają wyzwanie komunikacji miejskiej. Za zaledwie 2 zł można teraz dojechać pociągiem np. ze Strzeszyna albo z Dębca do samego centrum miasta. I to dużo szybciej niż autobusem czy tramwajem.
riversedge_pl napisał(a):

> Co się czepiasz. Wszystko się zgadza, bo 4,40 płacisz w taryfie > podstawowej (dlatego w nawiasie masz napisane "normalnie"). Wynika > to z faktu, że sporo ludzi nie zna Biletu Strefowego (być może > autor artykułu też)...

Czytając taki artykuł o promocjach oczekuję od jego autora, że rzetelnie go napisze - czytaj: w tym przypadku zgłębi się nieco bardziej w temat niż tylko najnowsze wieści od przewoźnika. Może lepiej następnym razem zapytać niż wprowadzać w błąd?

Poza tym, podobna oferta (Bilet Strefowy) obowiązuje także w Poznaniu oraz w Łodzi i aglomeracji.

Chyba najwięcej w tej chwili ofert jest ze Szczecina na "linię świnoujską": - Sąsiedzki - do Portu Centralnego i Zdrojów (z Głównego) - Strefowy - do Dąbia i Załomia - Połączenie w dobrej cenie - do Goleniowa, Międzyzdrojów i Świnoujścia (a także Kamienia Pom.) - Tani Bilet - do wszystkich pozostałych stacji i przystanków. Te są na Regio - i dodatkowo "Bilet Rewelacyjny" na TLK.

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...