Forum

Śmiertelne zderzenie pociągu osobowego z samochodem...

Dzisiaj około godziny 14:15 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, na ulicy Szosa Świdwińska doszło do zderzenia pociągu REGIO relacji Szczecin Główny - Słupsk (pociąg nr 88122) z samochodem osobowym marki Isuzu. W wyniku wypadku na miejscu zginęły dwie osoby. Ruch kolejowy na odcinku Łobez - Worowo jest wstrzymany (planowane przywrócenie ruchu około godziny 19:00), została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Policja ustala przyczyny wypadku.
sulzer napisał(a):

> Ok, można było. Ale zapytam, po co?

Po to, że mnie to zwyczajnie razi, zresztą nie tylko mnie. Językiem urzędowym w Polsce jest polski, a nie polskawy.

> Owszem, zawsze znajdzie się grono tzw. "hejterów", którzy > zawsze i wszędzie muszą dodać swoje przysłowiowe "3 grosze", > przywykłem do tego, i w internecie jest to czymś normalnym. > Ale w tym przypadku przekracza to moim zdaniem granice dobrego > smaku.

Oczywiście, zabrania się zwracania uwagi, bo ktoś zginął. Innym razem zabroni się zwracania uwagi, bo wiadomość będzie dla odmiany świetna i burzenie sielanki również będzie odebrane jako atak. Najprościej określić kogoś "hejterem" (jaki jest polski odpowiednik tego słowa?) i sprawa załatwiona. Winszuję podejścia i życzę kolejnych sukcesów na straży normalności w sieci.

-- homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/