Forum

Rozkładowy ból głowy

Od poniedziałku 2 września wchodzi w życie tzw. korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany, które będą obowiązywać do 19 października, są spowodowane przede wszystkim remontami torów, które są teraz prowadzone w ponad 250 miejscach w całym kraju.

wysłane przez qba111

" Pociąg "Wały Chrobrego" relacji Szczecin-Poznań-Szczecin będzie kursował w piątki i niedziele oraz 30, 31 października, 2 i 11 listopada. Z rozkładu znika iR "Merkury". "

Jakoś IR Merkury nie zniknął z rozkładu. Wygląda na to że dodane zostało nowe połączenie w piątki i niedziele. Teraz w niedziele wygląda to tak: - IR Wały Chrobrego 15:58 - IR Merkury 17:39 (Wczoraj jechał jakiś EZT - opóźnienie 30 min) - REGIO 17:53

Merkury jest wytrasowany bardzo szybko bo 2:39 i nie wiem dlaczego PR puszczają na niego EZT gdzie wyrobienie takiego czasu jest niemożliwe...

Za to w inne dni jest katastrofa w tych godzinach bo jeśli chcemy jechać w dobrym czasie i średniej cenie (TLK, IR) to mamy 15:05 TLK Orkan a potem, dopiero po prawie 5 godzinach TLK Pomerania 19:53, która jest w Poznaniu o 22:46 kiedy to jest już problem z komunikacją miejską koło dworca (opóźnienia Pomeranii Sz-Poz są notoryczne i z każdą zmianą rozkładu odjeżdża ze Szczecina coraz później).
Rozkładowy ból głowy · 9 lat temu · qba111