Forum

"Totalny brak organizacji!". Pociągiem na lotnisko w...

Obietnice synchronizacji odjazdów i przyjazdów pociągów z dworca w Goleniowie z przylotami samolotów na lotnisko nie zostały dotrzymane.
Mareczek napisał(a):

> Dwa podstawowe pytania: > 1) Czy zarządca lotniska poinformował PKP o opóźnieniu > lotu? > 2) Czy godziny pracy maszynisty i kierownika pociągu > pozwalają na dłuższe oczekiwanie pociągu? >  > Ponadto jak widzę po krótkiej analizie rozkładu, pociąg ten > dowozi do stacji Szczecin Dąbie na nocny pociąg TLK do > Warszawy. Całkiem możliwe, że z tego połączenia > korzystają np. mieszkańcy Goleniowa, którzy chcieli > pojechać dalej w kierunku Warszawy. Oni są gorsi? >  > Więc tutaj Tomek bym troszkę przyhamował i mocniej > przeanalizował sprawę niż od razu piał. No i czemu PR mają > być winne, że samolot się spóźnił z Liverpoolu? Oni mieli > na to jakiś wpływ?

No ale przecież napisałem, że należałoby ująć w rozkładzie informację o braku możliwości oczekiwania na opóźniony samolot i podałem kilka wersji - m.in. o czasie pracy czy skomunikowaniu z innymi połączeniami. Bo wiem, że rozkład rozwalony w jednym miejscu powoduje komplikacje w innym. I nigdzie nie napisałem, że inni pasażerowie są gorsi. Odpowiedni dopisek w rozkładzie i wtedy pasażerowie samolotów nie mogą mieć pretensji, ani czuć się rozczarowani. Prosty zabieg, który niewiele kosztuje, a pozwoli uniknąć kłopotów. Dziwię się, że Czas reakcji nie atakuje jeszcze w tej sprawie PR, oni lubią takie "kwiatki", a dyrektor Chańko należy do ich ulubieńców :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Re: "Totalny brak organizacji!". Pociągiem na lotnisko w... · 9 lat temu · torwid