Forum

Ukradli sieć trakcyjną

W nocy 9/10 listopada dokonano kradzieży sieci trakcyjnej na szlaku Koszalin - Nosówko (- Białogard). Skradziono ponad 400 metrów drutu jezdnego i ponad 200 metrów liny nośnej. Do godziny 7:00 przeciągano składy pasażerskie lokomotywą spalinową. Po godzinie 7:00 do prac naprawczych przystąpili "sieciowcy", co wymagało zamknięcia szlaku. Pociągi PKP Intercity kursują objazdem przez Kołobrzeg. Planuje się przywrócenie ruchu około godziny 19:00.

wysłane przez Droznik

@margor nie wiesz nie pisz bzdur, bo tak jak ja bym napisał że w Szczecinie był dzown tramwajów, a mogło być wykolejenie 1 osią.

Co do tej kradzieży, liczy się news naturalnie, a nie rzetelność. Nie było żadnego przeciągania spalinami za wyjątkiem TLK o 12, tj. Rybaka, Żuław i Gwarka. Regio kursowało na trasie Białogard - Nosówko (tutaj przesiadka do busów) - Koszalin. Pociągi TLK kursowały przez stację Kołobrzeg. Kradzież nastąpiła ok. 3 nad ranem, a sieciowcy zakończyli prace dopiero następnego dnia o 5 rano. Do pomocy ściągnięto pojazdy z PKP Energetyka baza Szczecin Główny. Poranny Koszalin - Szczecin został odwołany, a ludzie pojechali Regio Słupsk - Szczecin.

Szkoda, że nikt dziś nie napisał bo na TLK Żuławy do Szczecina pojechała EP09-018, no ale to jest mało ważne, wszak EP09 jest u nas często.
Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · MaK
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · arctodus1111