Forum

Ukradli sieć trakcyjną

W nocy 9/10 listopada dokonano kradzieży sieci trakcyjnej na szlaku Koszalin - Nosówko (- Białogard). Skradziono ponad 400 metrów drutu jezdnego i ponad 200 metrów liny nośnej. Do godziny 7:00 przeciągano składy pasażerskie lokomotywą spalinową. Po godzinie 7:00 do prac naprawczych przystąpili "sieciowcy", co wymagało zamknięcia szlaku. Pociągi PKP Intercity kursują objazdem przez Kołobrzeg. Planuje się przywrócenie ruchu około godziny 19:00.

wysłane przez Droznik

Nie chodziło mi o cała treść a jednie o początek że to ponowna kradzież sieci w tym tygodniu. A jak chcecie wiedzieć dokładnie to na odc Mścice - Ustronie Morskie nikt, podkreślam NIKT nie ukradł sieci trakcyjnej (dlatego było porównanie do dzwona w Szczecinie. Co do newsroomu, czasem człowiek nie ma czasu napisać, bo przy necie będzie dopiero za 2-3 godziny, innym razem człowiek napisze na szybko informację a ona i tak nie zostanie opublikowana, ponieważ trzeba ją zmoderować tak więc skończyłem tam już pisać. Jeśli ktoś się pytał, to pisałem o siarce w Skibnie, samobóju w Skibnie, oraz EP09 w te wakacje. Co było widoczne?? Nic. Nie pisałem o Dragonie w Koszalinie, przeciąganiu spalinami na odc Koszalin - Kołobrzeg, 2xSA103 do Mielna w wakacje, pchaniu rozwalanego SA136-011 do Koszalina, EP08 na Żuławach i na Pobrzeżu w te wakacje. Tak więc dziękuję więcej już nic nie opublikuje. Szkoda że dobre czasy MK minęły dosyć szybko. Jeszcze 6-8 lat temu można było się skrzyknąć i jednego dnia złapać jeden pociąg na całej trasie, ponieważ coś ciekawego jechało. Teraz to już przeszłość, a Ci co wiedzą informację zostawiają dla siebie.
Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · MaK
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 9 lat temu · arctodus1111