Forum

1, 2, 3, 4... 10 - już tyle lat jesteśmy z Wami

11 grudnia 2004 - to właśnie tego dnia szczecińscy miłośnicy komunikacji miejskiej po raz pierwszy mogli zapoznać się z uruchomionym pod adresem www.mkm.szczecin.pl Serwisem KOMIS. Dziś od tego czasu mija 10 lat.

wysłane przez Phobos 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Marcin, chodź raz bez krytyki, tak trochę bardziej > optymistycznie, pozytywnie... Proszę ;-) Zacznij dostrzegać > także plusy (swoją drogą gratulacje dla odpowiedzialnych za > logo), wszak Twoje dzieło przetrwało próbę czasu pomimo > licznych zawirowań :)

To fakt. I jestem z tego dumny :-)

> A jako że to wyjątkowa rocznica (albo i nie) to chciałem > wszystkim podziękować w swoim imieniu za współpracę i z > nadzieją na jej dalszy rozwój pożyczyć wszystkiego > najlepszego!

To ja skromnie dołączę się do gratulacji. Tym serdeczniejszych dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie mają pojęcia kim jestem ;-)

-- Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Sto lat i więcej · 9 lat temu · Piotr_B
tylko tyle? · 9 lat temu · Phobos
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · MQ
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · Jasiek
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · zack1989
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · lukaszenko
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · PrzemekW
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · LagunaGrandtour
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · Phobos
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · LLUZNIAK
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · Phobos
Re: tylko tyle? · 9 lat temu · LLUZNIAK