Czarny87 napisał(a):

> t105n napisał(a):

> > A dlaczego Przęsocin i Bukowo mają zostać odcięte od > > komunikacji miejskiej? >  > Odcięte nie zostaną, będą tam jeszcze 63 i 58 które jak > wiadomo kursują z częstotliwością wołającą o pomstę do > nieba zwłaszcza poza szczytem.

58 i 63 to nie w Przęsocinie, poza tym, jeśli coś ma być ograniczane kosztem kolei, to nie 101 i 107, tylko przede wszystkim 102 i 63, których trasy w dużej części pokrywają się z trasą kolejową.

> > Popatrz na trasę 107 i na trasę kolei - pokrywają się? >  > Nie pokrywają się ale już widzę głosy "fachowców" z UM i nie > tylko mówiące, że przecież jest pociąg z Polic bezpośrednio > do Szczecina to po co 107, można zmniejszyć częstotliwość > kursowania, zmienić trasę itd...

Pociąg nie jedzie do placu Rodła, ani do ważnego węzła Komuny Paryskiej. Nie wjeżdża też na Osiedle Chemik. Jazda z Osiedla Chemik do Szczecina z przesiadką na pociąg potrwa dłużej niż jazda samą linią 107 bez przesiadki więc nie ma podstaw by ograniczać kursowanie linii 107 po uruchomieniu SKM.

-- Technik serwisu :)