Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Bez rewolucji i po staremu. Autobus (na razie) lepszy niż oferta Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej
Bez rewolucji i po staremu. Autobus (na razie) lepszy niż oferta Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej
Czasu jest coraz mniej. W przyszłym roku na trasie ze Szczecina do Polic mają ruszyć pierwsze pociągi z pasażerami. Jak ustalił "Głos" na razie nie ma pomysłu na rewolucję w komunikacji miejskiej. Podstawą transportu publicznego na wspomnianej trasie będzie nadal linia nr 107.
Bilet studencki skm na strefę A miesięcznie kosztuje 74,48zł, a studenci w taryfie ZDiTM mają dużo większe zniżki:
Wszystkie linie z wyjątkiem pośpiesznych i turystycznych:
- na 4 miesiące za 150 zł ( 74,48zł*4=297,92 zł)
- na 5 miesięcy za 180 zł ( 74,48zł*5=372,30 zł)
Wszystkie linie z wyjątkiem turystycznych:
- na 4 miesiące za 245 zł ( 74,48zł*4=297,92 zł)
- na 5 miesięcy za 300 zł ( 74,48zł*5=372,30 zł)
Wiem że studenci również mają drogie bilety na SKM w porównaniu do miejskich sieciówek, wymieniłem ich raczej w kontekście grupy pasażerów która jest w zasięgu SKM i będzie mogła te pociągi na miejskim odcinku choć trochę zapełnić - jeśli oczywiście pojawi się lepsza oferta taryfowa.
Post został wyedytowany przez autora.